Teler Hisense 55A7300F + pult
Teler Hisense 55A7300F + pult
210,00  Lisa korvi
Teler Hisense 55A7300F + pult
210,00
1 laos
seisukord: kasutatud
asukoht: Mustamäe
Hisense 55A7300F + pult, Palun tutvuge fotodega enne ostu. Vajadusel
vastan lisaküsimustele.
KIRJELDUS
Tüüp: Smart TV LED
Ekraani suurus: 55″ (138 cm)
Resolutsioon: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
Värskendussagedus: 60 Hz
Taustvalgustuse tüüp: DLED
HDR10 ja HLG tugi
Nutiteleri süsteem: VIDAA U
Rakenduse ja voogedastusteenuse tugi
Hääljuhtimine
Protsessor: neljatuumaline
Madala latentsusega mängurežiim
Helisüsteem: 2 x 8 W
Dolby Audio ja DTS Virtual:X tugi
Wi-Fi
Bluetooth
HDMI
USB
Ethernet (LAN)
AV
Optiline heliväljund
Vaatenurk: 178°
VESA kinnitus: 200 × 300 mm
Energiatarve: 130 W