Puutöömasin Kinpow J1X-KZ-190, 850 W, 190 mm
40,00  Lisa korvi
1 laos
seisukord: kasutatud
asukoht: Mustamäe
Puutöömasin Kinpow J1X-KZ-190, 850 W, 190 mm , heas seisu- ja töökorras!
KIRJELDUS
  • Tootetüüp: Puitöömasinad
  • Kaubamärk: Kinpow
  • Mudel: J1X-KZ-190
  • Kaal: 5,5 kg
  • Toide: Elektrivõrk
  • Võimsus: 850 W
  • Pinge: 220 V
  • Maksimaalne pöörlemiskiirus: 5000 p/min
  • Ketta läbimõõt: 190 mm
  • Lõikesügavus 45° juures: 25 mm
  • Lõikesügavus 90° juures: 45 mm
  • Lõikesügavuse reguleerimine: Jah
  • Ketta ava läbimõõt: 25,4 mm