Ketassaag Power Craft MIY-BQ-185X
30,00
Laost otsas
Ketassaag Power Craft MIY-BQ-185X ,  töökorras!
KIRJELDUS
  • Pinge: 230 V / 50 Hz
  • Võimsus: 1200 W
  • Pöörded: 5500 p/min
  • Tera läbimõõt: 185 mm