Шлифовальная Машина Power Craft S1A-KT02-125
1 в наличии
cостояние: использовано
расположение: Ласнамяэ
Lihvija Power Craft S1A-KT02-125 , heas seisu- ja töökorras!
KIRJELDUS
  • Tüüp: Nurkslihvija / šlifer – elektriline tööriist metallile ja kivile töötlemiseks
  • Toiteallikas: Elektrivõrk 230 V, 50 Hz
  • Ketaspikkus: 125 mm (Sobib standardse 5″ ketta tarvikutele)
  • Spindli kinnitus: M14 (tavaline kinnituse mõõt) manualzz.com
Tehnilised andmed
  • Võimsus (umbes) : ~1000–1020 W
  • Tühikäigu pöörete arv : ~11000 rpm (pööret minutis)
  • Ketaspaksus / diameeter : 125 mm