Прожектор Robus RST200CCT3-04
Прожектор Robus RST200CCT3-04
Прожектор Robus RST200CCT3-04
40,00
1 в наличии
cостояние: использовано
расположение: Мустамяэ
Prožektor Robus RST200CCT3-04, heas seisu- ja töökorras!
KIRJELDUS
Võimsus: 200 W
Luumenid: 28310/31520/29410 lm
Valgusvihu nurk: 110
Võrreldav: 1000 W metallhalogeniid-/4000 W halogeenlambiga
CRI: 80
CCT: 3000K / 4000K / 5000K
Mõõtmed: 305 x 390 x 58 mm (P x L x S)