Плоскошлифовальная машинка Mannesmann 1233-BM-135
Нет в наличии
Taldlihvija Mannesmann 1233-BM-135, heas seisu- ja töökorras!
KIRJELDUS
  • Tüüp: vibratsioonilihvija (tasapinnaline lihvmasin)
  • Võimsus: 135 W
  • Toide: 230 V
  • Vibratsioonikiirus: kuni 11 000 p/min
  • Lihvtalla mõõdud: 90 × 187 mm