Монитор Samsung LT24E310EX с ТВ-тюнером 24" + пульт + кабель
1 в наличии
cостояние: использовано
расположение: Мустамяэ
Monitor Samsung LT24E310EX 24″ TV tuuneriga + pult + juhe, heas seisu- ja töökorras!
tv jalg on puudub
KIRJELDUS
EKRAAN
Ekraanitehnoloogia LED
Ekraani suurus 24 »
Eraldusvõime 1366 x 768
PILDI KVALITEET
Heledus 300 cd/m²
Natiivne kontrastsussuhe 3000:1
Dünaamiline kontrastsuse suhe Mega
ÜHENDUS
Ühendused – HDMI x 2 (ARC-ühilduv x 1)
— SCART x 1
— Komponendi sisend x 1
— Komposiitsisend x 1
— USB 2.0 x 1
TUNER
TV-tuuner TVPlus
AUDIO
Kõlarid 2
Helivõimsus 5 W
Heliparandus – DTS Studio Sound
— Seinale paigaldatud helirežiim
FUNKTSIOONID
Kaugjuhtimispult Jah
VESA seinakinnituse mõõdud 75 x 75
Lauapealne alus Jah
Muud funktsioonid Unetaimer
ENERGIATARBE
Energiatõhususe klass A
Energiatarve sisselülitatud režiimis 35 W