Аку-дрель Hitachi DS18DBL2 + 5ah
135,00
1 в наличии
cостояние: использовано
расположение: Мустамяэ
Akurell Hitachi DS18DBL2 + 5ah , heas seisu- ja töökorras!
KIRJELDUS
Mootori tüüp
harjadeta
Max pöördemoment
136 Nm
Raske pöörata hetk
136 Nm
Pehme pöörlemine hetk
62 Nm
Aku tüüp
Liitium-ioon
Aku pinge
18 V
Aku mahutavus
5 Ah
Aku seade
liugur
Kaasas olevate patareide arv
2
Mõju olemasolu
Ei
Lint (pood)
Ei
Reversi olemasolu
Jah
Taustvalgustuse olemasolu
Jah
Mootori pidur
Padruni tüüp
kiirvabastus
Padruni kinnitus
1/2
Spindli lukk
Klambri suurus
1,5-13 mm
Minimaalne tööriista suurus
1,5 mm
Maksimaalne tööriista suurus
13 mm
Kiiruste arv
2
Spindli kiirus
0-500/0-2100 p/min
Maksimaalne spindli kiirus
2100 pööret minutis
Maksimaalne kruvi läbimõõt
10 mm
Maksimaalne puuri läbimõõt (metall)
13 mm
Maksimaalne puurimise läbimõõt (puit)
76 mm
Pöördemomendi etappide arv
22+1
Kaasas laadija
Seal on
Täiendav käepide
Taskulamp kaasas
Mõõdud ilma pakendita
pikkus 204 mm