Аккумуляторная дисковая пила Milwaukee M12 CCS44-402C
1 в наличии
cостояние: использовано
расположение: Мустамяэ
Akuketassaag Milwaukee M12 FUEL CCS44-402C + kohver komplekt, heas seisu- ja töökorras!
2tk aku + laadija
Plaadi läbimõõt
140 mm
Maandumise läbimõõt
20 mm
Lõikesügavus (90°)
44 mm
Aku
Liitiumioon, 12 V, 4 Ah